Kwiaty na recepcję Warszawa - Lawenda - pracownia florystyczna
21706
page-template-default,page,page-id-21706,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.0,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

KWIATY NA RECEPCJĘ WARSZAWA

Kompozycje kwiatowe podnoszą walor estetyczny i prestiż każdego biura. Gość odwiedzający firmę lubi być powitany pięknymi kwiatami. Jest to oznaka wielkiego szacunku do niego, pokazujemy w ten sposób jak wiele dla nas znaczy to, aby czuł się dobrze w naszym wnętrzu.  Dlatego oferujemy kwiaty na recepcję, do biur, hoteli. Miejscem naszej działalności jest Warszawa i okolice.  Obecność kwiatów w biurze jest istotna również dla naszych pracowników. Pracują oni zazwyczaj w  w ascetycznych pomieszczeniach, surowych, nieprzyjemnych, a to tutaj spędzają największą część dnia. Dlatego tak ważne jest aby zadbać o ich komfort. Dodatkowo rośliny oczyszczają powietrze, koją zmęczony wzrok, jonizują ujemnie powietrze, dzięki czemu ludzie przebywający w takim otoczeniu czują się znacznie lepiej. Są pobudzeni, rzadziej cierpią na bóle głowy, suchość śluzówek czy dolegliwości reumatyczne.
Podczas rozmów biznesowych klienci przebywający we wnętrzu pełnym roślin czują się komfortowo przez co chętniej nawiązują współpracę.

Proponowany zakres usług:
– wystrój wnętrza z roślin doniczkowych
– pielęgnacja zieleni
– kompozycje kwiatowe do gabinetu, holu, recepcji
– dekoracje świąteczne i sezonowe